23Novembar2017

UGBB PRIVOR

REZULTATI TURNIRA DO 25.07.2016. i GRUPE

Objavljujemo grupe i rezultati utakmica do 25.07.2016. godine

REZULTATI , ZAKLJUCNO SA DANOM 25.07.2016.GODINE

 

AM SDA G.VAKUF  VS. ALCI DOO                                 3:0

SENEGAL  VS. UG-BB PRIVOR                                       3:4

ĐOGIĆ DOO MAKLJEN VS. MLADOST                         7:1

ZASTINJE VS. DRAŽEV DOLAC                                     4:1

GRNICA VS. SP RALLE                                                      3:1

PRIDVORCI  VS. „LASTA“                                                2:2

FS „ALJO“  VS. CAFFE BAR „AM“                                   4:2

CAFFE RESTORAN „KAZABLANKA“ VS. GALIJA      5:2

ATT TELALOVIC VS. HERE                                             4:1

BH ALUPLAST VS. RADIC KOMPANY                          2:3

AM SDA  G.VAKUF  VS. SENEGAL                                7:0

ZLATARA „HANDBALL“ VS. GALIJA                          3:0

SEFEROVICI VS. PRIDVORCI                                         0:1

SP RALLE VS. GOSPON DINO                                        2:5

CAFFE BAR „AM“ VS. ZASTINJE MLADI                    7:1

HERE VS. BH ALUPLAST                                                3:4

ĐOGIĆ DOO MAKLJEN VS. MNK AMN CENTAR       2:2

BARBY VS. ZASTINJE                                                     1:6

ALCI DOO VS. UG –BB PRIVOR                                     6:1

FS „ALJO“ VS. ZASTINJE MLADI                                   5:1

 

 

 

GRUPE:

 

 

                   A                                                       B                                               C

 

01.  AM  SDA Gornji Vakuf                  01. Zastinje                       01. Đogić d.o.o. Makljen

02.  Senegal                                              02. Barby                          02. Mladost

03.  UG „BB-Privor“  Voljevac             03.  Dražev dolac              03. Mnk AMN Centar

04.  Alči d.o.o.

 

 

 

                 D                                                        E                                                  F

 

01. Grnica                                      01. Auto-škola „Lasta“        01.  Zlatara „Handball“

02. Sp Ralle                                    02. Seferovići                        02. Restoran „Kazablanka“

03. Gospon Dino                            03. Pridvorci                         03. Galija

 

 

 

 

              G                                                          H

 

01. Caffe bar „AM“                       01. ATT-Telalović

02. Zastinje mladi                           02. Here

03. FS „Aljo“                                  03. Bh Aluplast

                                                         04. Benzinska stanica  „Dadić- company“